Jautājumi? Sazinies ar mums!     +371 25705205     mairita@infinitum.lv       Pieteikties

Laba komanda, labs produkts, labi pārdevēji… bet kaut kā pietrūkst?

Iegūsti Zelta Atslēgu pārdošanai internetā, apmeklējot interneta mārketinga aģentūras Infinitum 8 rīkotos kursus "Digitālais mārketings"

Ko es iegūšu?

 • Zināšanas no profesionāļiem - praktiķiem, industrijas TOP speciālistiem;
 • Padomus, kas ļaus internetā pelnīt vairāk un uzreiz;
 • Zināšanas un padomus atbilstoši konkrētā biznesa vajadzībām;
 • Ieteikumus par mājas lapas uzlabošanu no e-komercijas viedokļa;
 • Stratēģiskās rekomendācijas biznesa attīstībai ar interneta mārketinga palīdzību
 • Jaunas prasmes, kā īstenot apgūto jau šodien.

Lektori

Apmācību kursu vadīs interneta mārketinga aģentūras Infinitum 8 speciālisti.

Egils Boitmanis

Sertificēts Google Apmācību Treneris un Google AdWords eksperts. Pieprasīts lektors vietējās un starptautiskās konferencēs un apmācību semināros par interneta mārketingu.

Aigars Armanovs

SEO projektu plānotājs, vadītājs un analītiķis. Partnermārketinga aizsācējs Latvijā un partnerprogrammas tīkla GoAffiliate izveidotājs. Kā SEO un partnermārketinga eksperts uzstājies vairākās vietējās un starptautiskās konferencēs un apmācību semināros.

Jānis Birģelis

Google Analytics speciālists. Specializējies mājas lapas analītikas izpētē, mārketinga kampaņu optimizācijā un konversijas uzlabošanā. Google sertificēts treneris. Palīdzējis Infinitum 8 kļūt par vienīgo sertificēto Google Analytics partneri Baltijas valstīs.

Irbe Zolneroviča

Google AdWords speciāliste. Specializējusies web projektu konversiju uzlabošanā, web analītikā, AdWords lielbudžeta kampaņu vadībā.

Elīna Jurkāne

Sabiedrisko attiecību un sociālo mediju speciāliste ar 3 gadu pieredzi. Specializējusies PR satura, reklāmrakstu un mājas lapas tekstu veidošanā. Menedžējusi sociālo mediju kontus un Facebook, LinkedIn reklāmas kampaņas.

Ralfs Goba

Facebook reklāmas speciālists ar 3 gadu pieredzi. Strādājis ar vairāk kā 20 kontiem un veido efektīvas Facebook reklāmas no A līdz Z. Specializējies Facebook stratēģijas, reklāmas kampaņu veidošanā un analītikā.

Kursu programma

 • Uzņēmuma mērķu un uzdevumu definēšana interneta komercijai;
 • Mērķagrupas noteikšana, segmentēšanas un produktu pozicionēšanas stratēģijas izstrāde;
 • Produkcijas vizuālo un satura materiālu sagatavošana;
 • Preču ievietošana e-veikalā un pārdošanas veicināšanas pasākumu plāna izstrāde;
 • Rezultātu analīze un meklētāju optimizēšanas plāna izstrāde.

Lejupielādē PDF - Digitālā mārketinga apmācību programma

Uzmanību! Kursu saturs ik reizi tiek papildināts atbilstoši katrai konkrētajai klausītāju grupai. Paralēli kursu pastāvīgajam saturam tiek sniegti praktiski piemēri, kas ik reizi ir atšķirīgi un piemēroti katras grupas darbības nozarēm.

Grupas – līdz 10 cilvēkiem vienā grupā

Ilgums - 3 dienas, katra 8 akadēmiskās stundas

Kursu datumi 27.,28. maijs un 2. jūnijs

Norises vieta - Baznīcas iela 31, Rīga, LV1010

Atsauksmes

Juris
SIA AMD Consultancy

Kursi bija ļoti intensīvi un praktiski noderīgi, kuru laikā ieguvu daudz jaunu informāciju. Pēc kursiem sekos liels paša darbs sava uzņēmuma mājaslapas uzlabošanā. Prieks, ka pasniedzēji dalījās ar sava darba tips&tricks. Daudz labu rīku un linku, kurus tuvākajā laikā jāizpēta un jāpatestē. Novērtēju pasniedzēja izvērtējuma par katra dalībnieka individuālo projektu.

Katrīna Levita
Attīstības un mārketinga projektu vadītāja

Kurss bija gan interesants gan noderīgs. Patika, ka bija parādīti vairāki praktiski pielietojami interneta rīki savas mājaslapas optimizēšanai un menedžēšanai. Patika arī laika sadalījums - 2+1 diena. Paldies par garšīgu kafiju, cienastu un viesmīlību! Kurss ir organizēts labā līmenī. Pasniedzēji ir kompetenti un zinoši. Ir sajūta, ka nedaudz pietrūka laika vairāk iedziļināties un pamēģināt pieminētos rīkus tieši savai web-lapai. Tas mums paliks mājasdarbam. Paldies par šo kursu! Es to ieteiktu arī citiem.

Vija

Paldies par apmācību! Šī bija ļoti noderīga, konkrēta un praktiska informācija. Jau nodarbību laikā ienāca prātā un tika ieviesti uzlabojumi e-mārketinga aktivitātēs. Ļoti labi, ka kursi tiek sadalīti 2+1, jo informācijas apjoms ir liels. Bez tam pārtraukums ļauj sakārtot tikko iegūto informāciju. Kompliments grupai un pasniedzējiem, jo apmācības notika nepiespiestā gaisotnē, veiksmīgi miksējot nopietno ar jautro.

Zane Bēma

SEO kursi bija ļoti interesanti visas šīs dienas. Ieguvu daudz jaunu informāciju, kas noderēs uzņēmuma interneta mārketinga attīstīšanā. Ļoti patika mūsu jaukie jaunie lektori, kas ir ļoti kompetenti savā jomā un sniedza patiešām daudz noderīgu informāciju. Saņēmām arī ieteikumus tieši mūsu uzņēmuma mājaslapas optimizēšanai, kas būs ļoti noderīgi.

Edgars Rozentāls

Pirms kursiem es sev definēju mērķi izprast meklētāju servisu darbības principus, jo dažādi pakalpojumu sniedzēji stāsta dažādu informāciju par pakalpojumiem un reklāmas iespējām. Es vēlējos izprast iespējas, lai būtu spējīgs par tām diskutēt un izvēlēties katrā situācijā vajadzīgo.

Kursu pasniedzēji ir ļoti kompetenti, mācības interesantas un darbs efektīvs, jo viss balstās piemēros, nevis tikai teorijā. Šajos kursos man ļoti patika tas, ka faktiski visu laiku strādājām ar sava uzņēmuma reklāmas kampaņām internetā, tādēļ paldies pasniedzējiem!

Māris

Viennozīmīgi man tagad ir daudz vieglāk saprast par ko ir runa, gan interneta mārketingā, gan vienkārši apskatot rezultātus Google. Es saprotu visus Google instrumentus, ko ar tiem varu panākt un izprast sava uzņēmuma un konkurentu mājas lapu trūkumus. Skaidrs, ka vēl daudz ko varu lasīt grāmatās un internetā. Šīs bija ļoti vērtīgas apmācības un neticu, ka tik daudz būtu apguvis patstāvīgi, jo darba ir daudz un sevi disciplinēt ir grūti. Šeit ir vienkāršāk – no rīta ir jābūt klāt un jāklausās! Protams, paldies arī Eiropas Savienībai par līdzfinansējumu, jo šaubos, ka mēs visi būtu atnākuši par pilnu cenu! Piedāvājiet vēl kādus kursus!

Rolands

Ļoti pozitīvs kursu rezultāts, jo pirms tam man bija ļoti vispārīgas zināšanas. Ja sākumā man šķita, ka viss uzņēmuma mājas lapā kopumā ir kārtībā, tad tagad saprotu, ka papildu uzmanību jāpievērš, piemēram, e-pasta kampaņām. Man šie kursi ir ļoti noderīgi, jo, pat ja kaut ko neizmantošu pats, varu apgūto pastāstīt sievai un viņa to izmantos savā biznesā! Tagad saprotu visus pamata principus, jēdzienus un varu runāt par šīm tēmām, attīstīt dažādas idejas. Domāju, ka mēs pavadītu ļoti daudz laika un tomēr paši neatrastu visu informāciju, ko šeit ieguvām.

Man patika tas, ka šajos kursos ir neliela dalībnieku grupa un viss notiek diskusijas veidā, nevis vienkārši klausoties lekciju. Es uzdodu savu konkrēto jautājumu, saņemu konkrētu piemēru un konkrētu atbildi!

Rinalds Sīlis "Uz Veselību"

Pirmkārt, pasniedzēji ir lieliski, jau ar pirmām minūtēm prata aizraut un ieinteresēt, radīja nepiespiestu gaisotni. Otrkārt, apjautām, cik daudz nezinām, cik daudz neizmantotu iespēju…burtiski atvēra acis. Jau pirmajā kursa dienā gribējās ātrāk skriet uz mājām, lai visu izmainītu, uzlabotu. Treškārt, programma tika izstrādāta, pasniegta, izskaidrota, iemācīta – to ko mēs gaidījām, to mēs esam saņēmuši 100%. Lai Jums veicas arī turpmāk, ieteikšu citiem un paši gaidīsim turpinājumu.

Mārtiņš

Manuprāt, šīs bija trīs vērtīgi pavadītas dienas. Sākotnēji par daudzām tēmām biju kaut ko dzirdējis, mēģinājis, eksperimentējis pats, taču šajās dienās sapratu prioritātes un kuros virzienos iet, kam vairāk pievērst uzmanību. Kursos bija piemēri kā darīt, kādi ir veiksmīgākie risinājumi, ko nevajadzētu darīt. Šie kursi man deva pārliecību, ka šis viss ir noteikti vajadzīgs un ir jādara ikvienam biznesam ar lapu internetā.

Uvis Petrovs

Pirms kursiem es vēlējos saprast, kas ir Google AdWords un Google Analytics, jo iepriekšējā pieredze un zināšanas šajā jomā man bija nelielas. Šeit es guvu izpratni par visām interneta mārketinga iespējām, kādi produkti pieejami par maksu. Prieks, ka kopumā Google ir organisks pasākums. Paldies zinošajiem pasniedzējiem, mācības bija interesantas un laiks pagāja ātri! Paldies par viesmīlīgo uzņemšanu!

Kā pieteikties?

 • piesakies, izmantojot pieteikšanās formu, mēs ar tevi sazināsimies un vienosimies par tālākām darbībām un kursu datumiem
 • ja rodas kādi jautājumi sazinies ar mums - +371 25705205 vai mairita@infinitum.lv

Pieteikties